Food Chemical Codex

Text dotazu

Dobrý den, potřebovali bychom dva články z šesté
edice, prvního doplňku knihy Food Chemical Codex (www.usp.org/fcc/). Je
možné zadat v žádance pouze názvy článků, které bychom potřebovali
okopírovat? Neznáme stranu.

Odpověď

Dobrý den,

předpokládáme, že máte na mysli objednávku Mezinárodních meziknihovních reprografických služeb. V objednávce je samozřejmě dobré uvést co nejpřesnější citaci článku či části knihy. Pokud ovšem znáte všechny ostatní údaje citace článku, můžete zaslat objednávku i bez vymezení konkrétních stran.