fanklub celebrity

Text dotazu

Existují nějaké studie, shromážděné zkušenosti či instrukce na téma, jak správně založit a vést fanklub celebrity?

Odpověď

Dobrý den,

fanklub určité celebrity může mít několik podob. Na internetu můžete založit (neoficiální) stránku konkrétní osobnosti. V současné době populární sociální síť nabízí možnost zřídit fanouškovské stránky v rámci Facebooku.

Literatury, která by nabízela instrukce či zkušenosti se zakládáním občanského sdružení, jsme v Online katalogu Národní knihovny ČR (http://aleph.nkp.cz/cze/nkc) a výběrové článkové databázi ANL (http://aleph.nkp.cz/cze/anl ) nenalezli příliš mnoho.

Tématu se věnuje například článek:

* HUDCOVÁ, Zdenka. Občanské sdružení. Právní rádce. roč. 9, č. 1 (2001), s. 12-13. ISSN 1210-4817.

Související dokumenty:

* ČERNÝ, Petr. Zákon o sdružování občanů : komentář. 1. vyd. V Praze : C.H. Beck, 2010. ISBN 978-80-7400-328-8.

* JEMELKA, Luboš. Zákon o sdružování občanů, zákon o právu shromažďovacím, zákon o právu petičním : s komentářem. 1. vyd. Praha : ASPI, 2007.bl. ISBN 978-80-7357-279-2.

* STEJSKAL, Jan. Jednoduché účetnictví pro občanská sdružení. 1. vyd. Praha : Tiskové a distribuční centrum, 2008. ISBN 978-80-86825-37-3.