esoterický festival Havířov

Text dotazu

Zajímalo by mě, jestli i letos bude esoterický festival, na kterém jsem byla v Havířově nadšená. Také se snažím najít na stránkách Angelis Havířov najít kurzy kterých dříve bývalo dost. Například kurz numeralogie-na kterém jsem byla a seminář Vladimára Savčenka.... a hromadu dalších zajímavých akcí. Dříve jsem se o programu dozvěděla v časopise Po kapkách, který se občas objevil v opavské zdravé výživě, ale už jsem ho dlouho neviděla. Už mám internet a proto jsem se snažila něco zjistit přes něj, ale jsou tu na místních stránkách jen info knihovny.
Předem děkuji za informace.

Odpověď

Dobrý den,
internetové stránky sdružení Angelis uvádějí pouze loňské informace, letošní jsem skutečně žádné nenašla. Na stránkách města Havířova jsem našla také pouze loňskou zamítnutou žádost o dotaci (http://www.havirov-city.cz/dokumenty/magistrat/odbor-skolstvi-a-kultury/dotace/kulturni-oblast/obcanske-sdruzeni-angelis_cz.html), letos sdružení zřejmě vůbec nežádalo. Ani jiné informace o festivalu se mi nepodařilo zjistit.
Vámi uváděný Vladimír Savčenko pořádá semináře na Slovensku, ale také v Ostravě. Na stránkách http://www.savcenko.sk/rubriky/terminy/ se dozvíte bližší informace o seminářích.