eknihy k vypůjčení?

Text dotazu

Je již k dispozici katalog eknih ve vaší knihovně? Bylo avizováno, že od června tohoto roku bude možnost půjčování knih v elektronické formě, ale nenašla jsem nikde žádný odkaz či informaci.

Odpověď

Dobrý den,

půjčování e-knih začne v naší knihovně od 22. června. Momentálně vše připravujeme. Podrobný návod k nové službě naleznete v informačním letáku, který Vám posílám v příloze. E-knihy jsou již k nalezení v katalogu Carmen http://carmen.knihovnahk.cz/Carmen/ (v horní liště)

Informace o nové službě: Knihovna města Hradce Králové ve spolupráci s portálem eReading.cz zahajuje půjčování elektronických knih on-line. Díky této službě budete mít přístup k vybraným titulům ze současné produkce českých nakladatelů. V nabídce jsou i žádané bestsellery. Služba je registrovaným čtenářům knihovny poskytována zdarma, platí ji za ně knihovna. E-knihy lze číst na čtečkách eReading (START2, START3), na telefonech a tabletech s operačním systémem Android a iOS pomocí aplikace eReading.cz. E-knihy jsou dostupné z on-line katalogu knihovny Carmen.

Přílohy