důvod nevydání rejstříku trestu

Text dotazu

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na důležitou věc. Jde nevydat rejstřík trestu za dluh na pojišťovně? Myslím zdravotní a socialní pojištění? Děkuji.

Odpověď

Dobrý den,

podle pravidel zadávání dotazu službě Ptejte se knihovny, viz níže, dotazy z oblasti práva nezodpovídáme.

http://www.ptejteseknihovny.cz/zadani-dotazu

Právní dotazy

Pokud máte nějaký dotaz z oblasti práva, nepotřebujete knihovníka, nýbrž právníka. Knihovny vám mohou podat informaci o existenci určitého právního předpisu, nicméně jeho výklad a aplikace na váš problém je vždy záležitostí právníka. Nejsme právníci, proto doporučujeme některou z právních a často i bezplatných poraden na internetu.