Dramatická výchova

Text dotazu

dobrý den, hledám odpoveď na otázku co je dramatická výchova - pojem dramatická výchova
Za odpověď mnohokrát děkuji

Odpověď

Dobrý den, stručné vymezení dramatické výchovy podle knihy Eva Machková: Úvod do studia dramatické výchovy, IPOS-ARTAMA, Praha 1998 najdete na adrese: http://www.drama.cz/dv/index.html.

Dále můžete využít např. tyto knihy:
Dramatická výchova / Silva Macková. -- Vyd. 1.. -- Brno : Janáčkova akademie múzických umění, Divadelní fakulta, 2004. -- 214 s., [12] s. barev. obr.
příl. : barev. il. ; 30 cm

Jak se učí dramatická výchova : didaktika dramatické výchovy / Eva Machková. -- 1. vyd.. -- Praha : Akademie múzických umění, Divadelní fakulta, Katedra výchovné dramatiky, 2004. -- 223 s. ; 21 cm