dr. Jan Brabec - život a dílo

Text dotazu

Dobry den, potrebovala bych zjistit informace o zivote a dile Dr. Jana Brabce, ktery pusobil v Reklamnim klubu československém ve 30. letech 20. stoleti.

Odpověď

Mate asi na mysli JUDr. Jana Brabce, nar. 5.10.1897 v Ceskych Budejovicich, profesora obchodni akademie
Zdroj: baze AUT, Narodni autority, na www.nkp.cz

Jan Brabec JUDr., redaktor
cinnost: Propagace zasad hospodarske vykonnosti, zejmena v oboru prodeje a reklamy. Ved. redaktor Typu. Prodejni expert. - Spisy Zasady vynosne obchodni reklamy, I u nas muzeme mit dobrou reklamu, ... a mnoho clanku v odbornych casopisech. - Clen Ustavu pro organisaci obchodu pri MAP (Masarykova akademie prace), Csl. nar. komitetu pro ved. organisaci. - Praha XII., Kopernikova 2.
Zdroj: DOLENSKY, Ant.: Kulturni adresar CSR. Biograficky slovnik zijicich kulturnich pracovniku a pracovnic. Praha: 1936. Roc. II. Str. 45

V elektronickem katalogu (NKC) je mozno ziskat informace o jeho dile nebo aspon o podstatne casti, dalsim zdrojem je naskenovany generalni katalog (KATIF). Zdroje muzete projit sama. Pokud byste tuto sluzbu chtela od nas formou reserse, potrebujeme, abyste poslala vyplnenou objednavku http://www.nkp.cz/pages/page.php3?page=sluz_reserse.htm, sluzba je to placena podle platneho ceniku NK CR.