Dotaz ohledně literatury - Kostel Povýšení sv. Kříže (Karviná)

měla bych na Vás dotaz ohledně literatury ke kostelu Povýšení sv. Kříže v Karviné. Potřebuji zpracovat seminární práci na tento kostel, a nevím, kde bych měla shánět literaturu. Obracím se na Vás tedy s dotazem, zda-li by bylo možné sehnat nějakou literaturu právě u Vás. Konkrétně by se mi hodila literatura vztahující se náhrobníku Václava Cigána ze Slupska, avšak budu ráda za jakoukoliv literaturu vztahující se k tomuto kostelu. Dokázali by jste mne navést a pomoci mi při vyhledávání literatury prosím?
S pozdravem a přáním krásného dne.

v Regionální knihovně Karviná máme knihu:

Farní kostel Povýšení sv. Kříže v Karviné-Fryštátě / [text Alexandra Rebrová ; foto Edmund Kijonka ; grafická úprava Jaromír Hanák]. - Karviná : Oddělení správy zámku a památkové péče Referátu tajemníka Magistrátu města Karviné, 2002. - 24 s ;

dále jsem na internetu našla tento odkaz

Zkuste se ještě obrátit na Státní okresní archiv Karviná

PhDr. Irena Hajzlerová
odborný rada
 i.hajzlerova@ka.archives.cz
mobil: +420 737 26 61 39
( Pracoviště: SOkA Karviná )

také se zkuste zeptat přímo na Římskokatolické farnosti Karviná.

Římskokatolická farnost Karviná
Pivovarská 2/1