Dotaz na registraci

Text dotazu

Dobrý den,
jsme studentka czu, můžu si udělat předregistraci po internetu, nebo je možná registrace v knihovně, a nebo si můžu půjčit knihy na studentskou kartu czu?
Děkuji za odpověď
Blanka Jílková

Odpověď

Dobrý den,

registraci si musíte přijít vyřídit osobně s předložením OP a dokladu o studiu na ČZU, registrace Vám bude platit na rok a pro ČZU je zdarma.

Okamžitě po registraci v KAŠ si můžete začít půjčovat publikace.

S pozdravem