Dotaz na knihu

Text dotazu

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, zda bych ve vaší knihovně našla tuto knihu:

Höfding H., Přehledné dějiny filosofie, Praha nakl. Strnad 1941

Odpověď

Dobrý den,

Vámi poptávaná kniha (HÖFFDING, Harald a KRÁL, Josef. Přehledné dějiny filosofie. Praha: František Strnad, 1941. 235 s.) se ve fondu SVK PK nachází.

Je evidována pod signaturou IIID1907 a umístěna ve skladu, odkud je možné si ji objednat prostřednictvím online katalogu na adrese http://aleph.svkpk.cz. Pokud vlastníte celoroční průkaz do naší knihovny, můžete si knihu vypůjčit absenčně, s jednodenním průkazem ji můžete studovat na místě.

Použité zdroje

elektronický katalog SVK PK
Souborný katalog ČR