Dotaz na dostupnost knih

Text dotazu

Dobrý den,
kde by bylo možno vypůjčit knihy - TAUŠ, F.: Rozbor vývoje strojírenské
výroby do r. 1960. Praha, VÚSTE 1964, 136 s. a ORLÍČEK, Z.: Analýza čs.
zahraničního obchodu za léta 1950-1961. Praha, VÚZO 1961, 150 s.?
Děkuji mnohokrát

Odpověď

Dobrý den,

Publikace se nám bohužel nepodařilo zjistit v žádné knihovně v ČR a ani Národní knihovna nedostala povinné výtisky. Jde pravděpodobně o výzkumné zprávy nebo malonákladové publikace výzkumných ústavů. V obou případech již tyto ústavy ani neexistují. Snad by byla určitá možnost, že se publikace dochovaly na ministerstvu průmyslu a obchodu (www.mpo.cz).