Doporučení Výboru ministrů Rady Evropy (80)2 a Rezoluci Výboru ministrů Rady Evropy (77)31

Text dotazu

Vážená paní, vážený pane,

na internetu se mi nepodařilo najít text Doporučení Výboru ministrů Rady Evropy (80)2 z 11. 3. 1980, které se týká správního uvážení, a Rezoluce Výboru ministrů Rady Evropy (77)31 z 28. 9. 1977 o ochraně jednotlivce ve vztahu ke správním aktům. Můžete mi prosím poradit, zda jsou tyto texty obsaženy v nějaké publikaci, či kde lze na internetu najít.

Děkuji.
S pozdravem

Eva Kášová

Odpověď

Dobrý den,

texty jsme našli volně na internetu, jejich plné znění přikládáme a velice se Vám omlouváme za opožděnou odpověď.

Přílohy