Doplnění údajů o; Druhá čs.paradesantní brigáda v SSSR

Text dotazu

Dobrý den,
doplnil jsem text do údajů o druhé parabrigádě. Ještě je třeba tento doplněný text patřičně upravit.
http://www.bludov.cz/[…]/Karel-Hlasny.html

Odpověď

Vážený pane ...,

předně je třeba ocenit Vaši práci při sestavení odkazovaného textu. Knihovna VHÚ Vám může být nápomocna při výběru či dohledání potřebných zdrojů a pramenů, vlastní tvorba či editace textů je již záležitostí autorskou. V případě jakéhokoli dotazu ohledně zdrojů nás můžete kontaktovat na adrese knihovna@vhu.cz.