Doplnění fondu knih

Text dotazu

Dobrý den, bylo by možné doplnit fondy knih, které překračují únosnost jejich rezervování? Mám rezervovanou knihu Poslední aristokratka kde je 61 rezervací. Je mi jasné že za pět let už mě třeba tato kniha nebude zajímat, tak ta rezervace nemá smysl. Nešlo by tyto extrémě žádané tituly dokoupit ve více kusech?

Odpověď

Dobrý den,

knihu Poslední aristokratka máme ve fondu již 13x a bohužel není v našich finančních možnostech dokupovat další kusy. Naše fondy obsahují široké spektrum literatury a naše finance jsou omezené, nemůžeme se tedy soustředit pouze na některé tituly, i když jsou velmi žádané.
Knihu Poslední aristokratka máme ve fondu také jako audioknihu, pokud byste měla zájem si ji vypůjčit, najdete ji v hudebním oddělení pod signaturou CD13426. Momentálně je půjčená, ale žádné další rezervace na ni nejsou.