Dobrý den, rád bych se zeptal, jestli existuje vás on-line katalog? Nenanšel jsem jej. Když ano, můžete mě prosím navést?

Dobrý den, vznáším prosím dotaz, zda ve fondu máte časopis Český vinař, resp. jaké ročníky?

náš on-line katalog naleznete na adrese:

v katalogu může vyhledávat kdokoliv, objednávat pouze registrovaný čtenář.

Asi by pro Vás bylo nejlepší se osobně zaregistrovat v naší knihovně a domluvit si případně badatelnu v Kojeticích při registraci. Jde o svazky časopisů v režimu badatelského řádu.

Nebo lze požádat o konkrétní ročníky přes vypujcky@uzei.cz pro neregistrovaného čtenáře a pak se registrovat a časopisy budou z Kojetic do Prahy převezeny.

Vozí se z Kojetic v pondělí a ve středu.

Ročenku Český vinař ve fondu máme (jedná-li se o vydavatele Vinařský spolek pro království české v Mělníku).

Máme ročníky 1-27 (1879-1905). Lze studovat pouze ve studovně nebo v badatelně V Kojeticíh, kde jsou ročníky uloženy.

Stejný titul, ale Cechu českých vinařů při České zemědělské společnosti v Mělníku, máme neúplný. Pouze roč. 1969,1977-1978, 1980-1990. (Signatura E34768/rok). Lze půjčit absenčně, ale objednat z Kojetic.

Informace o knihovně

Knihovna Antonína Švehly