Dobrý den, nemohu se přihlásit na své čtenářské konto, které je na nových www stránkách.

Text dotazu

Změnilo se něco v přihlašování? Je nějaké nové číslo průkazu?

S pozdravem
Bruková (adresa Guty)

Odpověď

Dobrý den,

v přihlašování nejsou žádné změny. Pokud Vám nefungovalo přihlášení, mohlo se stát, že došlo k výpadku serveru, na kterém jede celý katalog Carmen. Zkuste se, prosím, přihlásit znovu a v případě opětovného nezdaru kontaktujte, prosím, našeho správce, p. Jakuba Byrtuse - 558 999 109, 778 712 357.