Dobrý den, lze si u Vás vypůjčit časopisy SCORE nebo LEVEL? Mockrát děkuju za odpověď a přeju hezký den.

Text dotazu

Dobrý den, lze si u Vás vypůjčit časopisy SCORE nebo LEVEL? Mockrát děkuju za odpověď a přeju hezký den.

Odpověď

Dobrý den,

v naší knihovně si můžete vypůjčit časopis Score, a to v oddělení M klub - klub pro mladé. Časopis Level bohužel neodebíráme.