Divadelní představení na videokazetě

Text dotazu

dobrý den, mám zadanou bakalářskou práci na téma
Bertolt Brecht jeho Žebrácká opera, zda ji máte na videokazetě , kdy se
hrála v Praze atd. Zda je možno si ji přehrát nebo pouze shlédnout u Vás a
kdy . Děkuji za odpověd

Odpověď

Dobrý den,
se svým dotazem se prosím obraťte na knihovnu Divadelního ústavu:
http://www.divadelni-ustav.cz/databaze.asp . Divadelní ústav se specializuje na divadelní hry a jejich jevištní provedení. Kromě široké nabídky publikací věnovaných divadlu, jednotlivým hrám, článkům k nim apod. (viz. on-line databáze), nabízí také videotéku některých realizovaných představení.
Národní knihovna ČR nahrávku představení Žebrácké opery Bertolta Brechta nevlastní.