diplomové práce

Text dotazu

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jak a zda vůbec se dá vyhledat umístění diplomové práce, konkrétně se jedná o diplomovou práci dr. Petra Hlaváčka, obhájenou na Ústavu českých dějin FF UK z roku 1997, která by se měla zabývat kultem Čtrnácti sv. Pomocníků. Je-li to možné, prosím, poraďte mi. Děkuji.

Odpověď

Dobrý den, k vyhledání doporučujeme použít souborný katalog Univerzity Karlovy http://ckis.cuni.cz/F/?func=file&file_name=base-list

Vybráním příslušné fakulty, typu dokumentu a zadáním příjmení autora a roku obhajoby / vydání, jsou nalezeny dva záznamy

 1  Hlaváček, Petr,  Kult Čtrnácti svatých Pomocníků v pozdním středověku [rukopis] / Petr Hlaváček ; ved. p  1997  FFUK historie( 1/ 0)

 2  Hlaváček, Petr,  Kult Čtrnácti svatých Pomocníků v pozdním středověku
-FF- / Petr Hlaváček ; ved. práce  1997  Ústav dějin UK a Archiv UK( 1/ 0)

Většina vysokých škol uvádí kvalifikační práce ve svých katalozích, proto doporučujeme nejprve zkusit vyhledat v katalogu příslušné školy, případně zaslat dostaz na knihovnu příslušné fakulty / katedry / ústavu.