dětský televizní divák - výchova

Text dotazu

Dobrý den, obracím se na vás s prosbou o pomoc při hledání odpovědi na téma:
- výchova dětského televizního diváka - co televize nabízí
- jak dlouho se má dítě dívat
- televizní pořady pro různé věk. kategorie.

Odpověď

Dobry den, tema televizni divak, deti a televize apod. je v soucasne dobe tema aktualni u nas i v jinych zemich.
K problematice se vyjadruje hodne odborniku z oblasti medii, pedagogickych pracovniku, lekaru, psychologu, ale i laicke verejnosti.
Ke zpracovani tohoto tematu je treba projit vetsi mnozstvi zdroju. Z tech, ktere nabizi NK CR, napr. elektronicky katalog knih (NKC), clankova bibliografie (ANL), mezinarodni databaze clankove EBSCO Publishing, OCLC aj.
Na Internetu je velke mnozstvi ruznych domen, kde je mozno ziskat clanky, zpravy a vyjadreni, probihaji diskuse na toto tema z ruznych hledisek.
V pril. uvadime ukazku ze dvou odkazu.