dětská píseň

Text dotazu

Dobrý den,potřebovala bych prosím poradit literaturu kde bych našla teorii o současné dětské písni,děkuji!

Odpověď

Dobrý den,

knihy, které by se zabývaly přímo teorií současné dětské písně, jsem ve fondu NK nenalezla.
Doufám, že alespoň některá z níže uvedených knih bude obsahovat to, co hledáte:

Zenkl, Luděk, Hudební teorie pro studující na 1. stupni základní školy : Určeno posl. Pedagog. fak. v Ostravě - interního, dálkového a postgraduálního studia. 1. vyd. Ostrava : Pedagog. fak., 1980

Chitz Klára, R., Petřík v zemi hudební teorie : Pohádka o hudební teorii pro malé i velké. 1. vyd. Praha : SHV, 1962

Holubec, Jiří, Česká hudební teorie 20. století : (sondy do stěžejních disciplín). 1.vyd. Ústí nad Labem : Univerzita J.E. Purkyně, 2004. ISBN 80-7044-619-6 (brož.)

Zenkl, Luděk, Úvodní kapitoly ke studiu hudební výchovy : Určeno pro posl. pedagog. fak. interního i dálkového studia. 1. vyd. Ostrava : Pedagogická fakulta, 1983

Další tituly jsou k dohledání v katalogu NKC:
http://sigma.nkp.cz/F/?func=file&file_name=find-a&local_base=nkc