deratizace

Text dotazu

hledám odkazy na zákony a jiné právní normy vztahující se k předmětu

Odpověď

Dobry den, nase sluzba Ptejte se knihovny neposkytuje právní poradu. S dotazy z oblasti prava, zakonu, vykladu textu zakonu, narizeni apod. se muzete obratit spise napr. na http://www.ptejteseknihovny.cz/odkazy/zakony-pravni-poradny-1/.
Pravni predpisy, ktere se tykaji terminu deratizace, si  muzete najit i sam v Systemu pravnich informaci ASPI. (Predpokladam, ze tato elektronicka sbirka zakonu a narizeni je ve Vasi instituci k dispozici). Z Vaseho zadani neni jasne, zda se Vam jedna o nyni platne predpisy. Do ASPI jsou zahrnuty zakony od roku 1945, v nekterych pripadech i starsi.
Knizne vysly v nekterych letech hygienicke predpisy, ktere zahrnuji i predpisy a narizeni o deratizaci, zpusoby deratizace apod. Za zminku stoji i odborne periodikum, viz bibliograficky zaznam nize, kde by bylo mozno se take dovedet nejake uzitecne predpisy a informace k problematice deratizace.

               Dezinfekce, Dezinsekce, Deratizace
               Praha : Sdruzeni pracovniku dezinfekce, dezinsekce,
               deratizace CR, [1999]-
     Odkazy             WWW stranky vydavatele:
http://www.sdruzeni.ddinfo.cz
     Roky/Sv.             Roky: 2001-
     ISSN                 1212-4257
     Vydavano           [Roc. 8, c. 1 (1999)]-
     Souc. periodicita   4x rocne
     Drive jako         Zpravodaj dezinfekce, dezinsekce, deratizace
     Dalsi korporace    Sdruzeni pracovniku dezinfekce, dezinsekce a
                          deratizace Ceske republiky
     Poznamka            Pokracuje v rocnikovani z predchoziho titulu
     Predmet. heslo     Sdruzeni pracovniku dezinfekce, dezinsekce a
                          deratizace Ceske republiky
     Predmet. heslo     ochrana verejneho zdravi
     Predmet. heslo     dezinfekce
     Predmet. heslo     dezinsekce
     Predmet. heslo     deratizace
     Forma, zanr        odborne casopisy
     Skupina Konspektu   614 - Verejne zdravi a hygiena.