Darování knih

Text dotazu

Dobrý den, rád bych se zaptal, zda-li máte zájem o knihy, pro které již doma nenacházím místo a zároveň je mi líto je vyhodit. Některé jsou zcela nové, nikdy nečtené (nevhodný dárek), všechny jsou více či méně ve vynikajícím stavu

Odpověď

Děkujeme Vám za nabídku knížek, které si přejete naší knihovně věnovat. V
době letních prázdnin je knihovna otevřena pro veřenost každé úterý a
čtvrtek. Knihy můžete přinést do přízemí budovy (oddělení studovny a
čítárny) od 8 do 18 hodin. Bude-li třeba parkovací karta, budu ráda, když
předem zavoláte.