Darování knih

Text dotazu

Z důvodu stěhování jsme nuceni "zeštíhlet" soukromou knihovnu, ale nechceme knihy za směšnou cenu nechat ležet v antikvariátu nebo snad dokonce vyhazovat, naopak mít možnost si je zase občas v knihovně půjčit (kuchařky,jazykové učebnice,odborné publikace...). Je něco takového možné?

Odpověď

Pěkné páteční dopoledne:-)
Pokud chcete vyřazené knihy naší knihovně darovat, budeme rádi... Stavte se
však před jejich donesením do MK ve studovně (přízemí budovy), kde si
domluvíte termín a upřesníte množství knížek:-) V době letních prázdnin máme
však pro veřejnost otevřeno pouze v úterý a ve čtvrtek od 8 do 18 hodin.
Přeji Vám klidný letní víkend.
Alena Rozkovcová - vedoucí OOS MK