čtenářské kroužky

Text dotazu

Dobrý den, dočetla jsem se, že v osmdesátých letech existovaly při knihovnách ve středočeském kraji čtenářské kroužky. Zajímalo by mě, jestli tyto kroužky existují i v současnosti? A kde? Děkuji.

Odpověď

Dobrý den, v dostupných zdrojích jsme nenašli informaci o existujících čtenářských kroužcích ve Středočeském kraji. Doporučujeme Vám adresu Středočeské vědecké knihovny v Kladně: e-mail: pavlik@svkkl.cz (Čtenářské kroužky pracují např. při Městské knihovně v Náchodě, Okresní knihovně ve Žďáru n. Sáz., Městské knihovně ve Vysokém n. Jiz., také při základních školách na Olomoucku.)