čtečka

Text dotazu

Dobrý den, je, prosím možné zapůjčit si ve vaší knihovně čtečku. Pokud ano, za jakých podmínek? Mám průkazku vystavenou v knihovně MěDK.
 Děkuji Pavlová

Odpověď

Dobrý den,

paní Pavlová,

Regionální knihovna Karviná, nabízí registrovaným uživatelům novou službu v podobě „Půjčování čtečky elektronických knih“.  Tato elektronická čtečka nabízí čtenářům stovky knih v pohodlí domova.

Pravidla půjčování elektronické čtečky:

• Čtečku si mohou prezenčně i absenčně vypůjčit REGISTROVANÍ UŽIVATELÉ KNIHOVNY STARŠÍ 18 LET S PLATNOU REGISTRACÍ NEJMÉNĚ ROK A  VYROVNANÝMI ZÁVAZKY VŮČI RKK
• Absenční výpůjčka je umožněna na základě smlouvy uzavřené mezi knihovnou a uživatelem
• Uživatel je povinen prokázat se platným občanským průkazem a složit vratnou kauci 1000,-Kč
• Čtečka je půjčována včetně elektronických knih, které jsou dle autorského zákona volnými díly
• Půjčovní doba čtečky je 14 dní
• Čtečku je nutné vrátit nepoškozenu a s vymazanými poznámkami

Čtečku elektronických knih je možno vypůjčit v Oddělení pro dospělé Regionální knihovny Karviná – Mizerov.

Přeji krásný den.