CSS a XHTML - Grada

Text dotazu

Dobrý den,
jaký je rozdíl mezi vydáním z roku 2011, které má méně stran, než vydání starší?

Odpověď

Dobrý den,

každé vydání napsal jiný autor, vzhledem k vývoje této oblasti jsou podle obsahu i odlišnosti ve struktuře obou knih, může být použito i odlišné množství ilustračních obrázků v textu. Domníváme se, že tyto odlišnosti mohou být důvodem odlišného počtu stran obou vydání.  U obou knih je jejich obsah částečně volně dostupný na Google Books, můžete si tedy obě vydání porovnat:

* PROCHÁZKA, David. CSS a XHTML: tvorba dokonalých WWW stránek krok za krokem. 2., aktualiz. vyd. Praha: Grada, 2011. 175 s. ISBN 978-80-247-3897-0. Náhled do knihy - http://books.google.cz/books?id=DH8Om43KcYMC&hl=cs&source=gbs_ViewAPI&redir_esc=y

* DRUSKA, Peter. CSS a XHTML: tvorba dokonalých WWW stránek krok za krokem. 1. vyd. Praha: Grada, 2006. 200 s. ISBN 80-247-1382-9. Náhled do knihy - http://books.google.cz/books?id=2L_3ih03HREC&hl=cs&source=gbs_ViewAPI&redir_esc=y