Codex Gigas

Text dotazu

Codex Gigas mel byt udajne zapujcen ze Svedska pro vystavu v Klementinu. Skutecne se tak stalo? Dekuji Vam za odpoved.

Odpověď

Dobrý den, Codex Gigas prozatím není v knihovně, výstava, na které bude možno jej spatřit bude probíhat na podzim tohoto roku. Kolegové z oddělení PR a marketingu uvedli, že výstava by měla být zahájena kolem 18.září tohoto roku. Ovšem nejedná se o konečné datum.