co má obsahovat pitná voda

Text dotazu

mě by zajímalo co má obsahovat pitná voda a jaký má limity?

Odpověď

Dobrý den,

v příloze Vám zasílám informace ze zkušební laboratoře VÚLHM - složky v pitné vodě a povolené limity pro pitnou vodu. Jsou uvedeny v miligramech na litr vody. Jsou zde doporučené limity, například u Ca by nemělo být překročeno 100 miligramů v 1 litru pitné vody.

Ucelené informace najdete například na stránkách www.vodovod.info, např.:

http://www.vodovod.info/index.php/zakony-a-vyhlasky/197-vyhlaska-c-252-2004-sb-hygienicke-pozadavky-na-pitnou-vodu#.VeQra_ntlBc

Přílohy