Co jsou to válečky?

Text dotazu

Ráda bych věděla co znamená výraz \"dávat někomu válečky\"? Vysvětlíte mi to prosím?

Odpověď

Dobry den Jarko, nevim, mas-li obavu pred tim, ze bys mohla dostat valecky nebo potrebujes vedet, jak je mas na nekom uplatnit.
Jak se davaji valecky jsme nenasli v zadnem oficialnim informacnim zdroji, proto informaci poskytujeme pouze na zaklade osobnich zkusenosti nebo popisu dotazanych osob.
Valecky se v souboji davaji tak, ze porazeny lezi naznak s rukama za hlavou a vitez na nem kleci a koleny mu masiruje bicepsy.