článek J. Ferdinanda

Text dotazu

Dobrý den,
mohu Vás poprosit o ověření, zda se v uvedené publikaci nachází článek J. Ferdinanda: The study of the H2-O2 flame, 1971, vol. 1, p. 57.

International conference on magnetohydrodynamic electrical power generation : Proceedings. Paris : OECD, 1971
V NTK: Stará signatura: II 256162, sklad
Díky moc!

Odpověď

Dobrý den,

děkujeme za Váš dotaz. Vámi hledaný článek v dané publikaci není, je zde pouze v rámci jednoho článku na straně 57 použita tabulka s výsledky výzkumu, který proběhl v Kyjevě a jehož se J. Ferdinand patrně účastnil.

Pokud budete mít zájem o kopii této tabulky, můžete využít našich reprografických služeb (https://www.techlib.cz/cs/2891-reprograficke-sluzby).

S pozdravem

Klára Kosová

Referát informačních služeb

Národní technická knihovna