Citace knihy obsahující kapitolu o Pavlu Nebeském od Josefa Špota

Text dotazu

Dobrý den,

již před pár měsíci jsem se na vás obracela s dotazem ohledně Pavla Nebeského. Velmi děkuji za informace a poskytnuté materiály! Nyní bych jen potřebovala upřesnit, v které z knih Josefa Špota (buďto v knize Kapitoly o literární Plzni III. nebo v knize Kapitoly o literární Plzni. Ředitelé knihovny města Plzně - spisovatelé) se vyskytuje na stranách 6 - 12 text o Pavlu Nebeském (potřebuji znát přesný název knihy, rok vydání, nakladatelství a kde byla kniha vydána - kvůli citaci do písemné práce).

Velmi děkuji a přeji pěkný den!

Odpověď

Dobrý den,

děkujeme za Váš dotaz. Kapitola o Pavlu Nebeském (na s. 6-12) je obsažena v publikaci Kapitoly o literární Plzni III. - ředitelé Knihovny města Plzně - spisovatelé. Citace této monografie (dle normy ČSN ISO 690/2011) je následující:

ŠPOT, Josef a KŮSOVÁ, Anna. Kapitoly o literární Plzni. Část 3, Ředitelé Knihovny města Plzně - spisovatelé. Plzeň: Knihovna města Plzně, 1991. 51 s.

Použité zdroje

ŠPOT, Josef a KŮSOVÁ, Anna. Kapitoly o literární Plzni. Část 3, Ředitelé Knihovny města Plzně - spisovatelé. Plzeň: Knihovna města Plzně, 1991. 51 s.
on-line katalog Clavius
Souborný katalog ČR