Citace screenshotu

Text dotazu

Dobrý den,
chtěla bych Vás poprosit o radu jak správně citovat screenshot webové stránky firmy (např. homepage). Děkuji moc za odpověď.

Odpověď

Dobrý den,

samotný screenshot nelze považovat za obrázek, tudíž je potřeba citovat jako webovou stránku. V příloze najdete interpretaci platné citační normy ISO 690, kde máte na str. 7 strukturu bibliografické citace webové stránky a na str. 25 praktický příklad.

Přílohy