Citace - normy

Text dotazu

Zajímalo by mě, zda vámi zpracované rešerše mají formální úpravu na základě normy ČSN 01 0198. Formální úprava rešerší a
ČSN 01 0191. Formální úprava jednorázových bibliografických soupisů.

Odpověď

Obe normy jsou jiz neplatne a byly zruseny bez nahrady. STK se jimi
tudiz pri vypracovani resersi neridi. Pri zpracovani jednotlivych
bibliografickych zaznamu se ridime pouze platnymi normami CSN ISO 690
(Dokumentace. Bibliograficke citace. Obsah, forma a struktura) a CSN
ISO 690-2 (Informace a dokumentace - Bibliograficke citace - Cast 2:
Elektronicke dokumenty nebo jejich casti).