Citace článku z roku 1936

mám nekvalitní kopii článku z Večerního českého slova, 8.5.1936. Pro potřebu citování mi chybí údaj o autorovi, číslu, ročníku a straně. Jedná se o článek "Hradec Králové půjde dál Ulrichovou cestou" z 8.5.1936/ Večerní české slovo. Můžete mi prosím pomoci?

procházela jsem Večerní České slovo na  mikrofilmu, ale Vámi uvedený článek jsem dne 8.5.1936 nenašla (procházela jsem celý výtisk toho dne + Večerní České slovo ze 7.5 a 9.5). Zároveň článek hledala i kolegyně z meziknihovních služeb, která obdržela objednávku na jeho kopii - nevím, zda jste si ho u ní článek objednávala Vy nebo je to pouze shoda náhod.

Každopádně článek zde není.

Není možné, že byl článek v jiném periodiku nebo jiný datum? Pokud byste si vzpomněla na jiné informace, dejte nám vědět, pokusili bychom se ho dodatečně dohledat.

Knihovnictví, informatika, všeobecné, referenční literatura

16.03.2016 11:27