Chtěla jsem se zeptat, zda vaše knihovna vystavuje rešerše k vypracování bakalářské práce?

Dobrý večer, jsem studentkou 3. ročníku vysoké školy a ke zpracování bakalářské práci potřebuji odborné knihy, proto se chci zeptat, zda mi vystavíte rešerši a eventuelně zda je možné zde odborné knihy sehnat.
Děkuji Moravcová

naše knihovna rešerše nezpracovává. Obrátila bych se na vaši univerzitní knihovnu, kam určitě chodíte.
Hned si domluvíte rozsah, jazyk, téma, popřípadě i cenu.
Pokud jde o odborné knihy, ty už můžete požadovat od nás. My Vám je v rámci meziknihovní služby zajistíme.
Poštovné za jednu knihu je 60,-. Musíte být ale našim registrovaným uživatelem.

Knihovnictví, informatika, všeobecné, referenční literatura

Bruntál

Městská knihovna Krnov