chlazení elektromotorů

Text dotazu

Je možné poskytnout informace o moderních metodách kapalinového chlazení asynchronních a synchronních motorů, případně tituly z kterých je možno čerpat?

Odpověď

Dobrý den,

níže Vám zasílám přehled záznamů publikací, které jsem k Vašemu dotazu
dohledala v katalogu Národní technické knihovny viz url:

Nicméně téma, které jste definoval je příliš specifické a pro nalezení
odpovídajících dokumentů by vyžadovalo rešeršní činnost.
Pokud máte zájem o zadání rešerše na toto téma, můžete si rešerši objednat
prostřednictvím našeho online objednávkového formuláře, který naleznete
na http://www.techlib.cz/cs/sluzby/referencni-a-resersni-sluzby/resersni-sluzby/

Asynchronní a synchronní elektrické stroje / Karel Chmelík. -- 1. vyd.. -- Ostrava : Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava, 2002. -- 135 s. : il.
ISBN 80-248-0025-X

Elektrické pohony : Martin Pittermann. -- Plzeň : Západočeská univerzita, 2008
ISBN 978-80-7043-729-2

Automobilové kapaliny / Zdeněk Hrdlička. -- Vyd. 1.. -- Praha : Grada, 1996. -- 119 s., 6 s. obr. příl. : il. ISBN 80-7169-332-4

 Elektrická trakce II : vozidla s asynchronním trakčním motorem / Jiří Danzer. -- Vyd. 2.. -- Plzeň : Západočeská univerzita, 2009. -- 113 s. : il.
ISBN 978-80-7043-813-8

 Elektrické pohony se střídavými motory a polovodičovými měniči / Jiří Flajtingr, Lumír Kule. -- 2. upr. vyd.. -- Plzeň : Západočeská univerzita, 2005. -- 142 s. : il.
ISBN 80-7043-354-X (brož.)

Dvoumotorové a mnohomotorové elektrické pohony / Lumír Kule. -- 1. vyd.. -- V Plzni : Západočeská univerzita, 2005. -- 49 s. : il.
ISBN 80-7043-389-2 (brož.)

Řízení asynchronního motoru bez použití snímače rychlosti : teze disertace / Petr Kadaník. --  2004. -- 49 s. : il.

Asynchronní motory : stručný přehled o působení a použití asynchronních motorů k opakování a úvodnímu školení / František Fetter. -- Vyd. 1. -- Praha : Státní nakladatelství technické literatury, 1966. -- 79 s.