Černobylská jaderná elektrárna

Text dotazu

Dobrý den, kromě dalších aktivit, spojených se stejným tématem, zpracovávám seminární práci na téma Černobylská jaderná elektrárna... Proto bych se tedy chtěl zeptat, jaké jsou u Vás k dispozici materiály, týkající se tohoto tématu.

Odpověď

V naší knihovně k tomuto tématu jsou např. tyto knihy:

     Číslo záznamu :         1
     Signatura: 1-172.909

     Dědictví Černobylu: zdravotní, ekologické a sociálně ekonomické dopady ; a, Doporučení vládám Běloruska, Ruské federace a Ukrajiny / [překlad Vladimíra Sinkulová]. -- 1. vyd.. -- [Praha] : ČSVTS : Česká nukleární společnost, 2006. -- 51 s. : il. (převážně barev.) ; 24 cm

     Číslo záznamu :         2
     Signatura: 1-130.978

     Modlitba za Černobyl : kronika budoucnosti / Světlana Aleksejevičová ; [z ruského originálu přeložil Milan Jungmann]. -- Vyd. 1.. -- Brno : Doplněk, 2002. -- 229 s.

     Číslo záznamu :         3
     Signatura: 1-120.444

     Chernobyl record : the definitive history of the Chernobyl catastrophe / Richard Francis Mould. -- Bristol : Institute of Physics Publishing, 2000 ; Philadelphia. -- xvii, 402 s., 8 s. obr. příl. : il., tab.
     Do katalogu: http://aleph.vkol.cz:80/F/?func=direct&doc_number=000517938&local_base=SVK01

     Číslo záznamu :         4
     Signatura: II 840.056

     The Chornobyl Accident : a Comprehensive Risk Assessment / edited by George J. Vargo. -- Columbus : Battelle Press, 2000. -- xv, 271 s. : il., tab.

     Číslo záznamu :         5
     Signatura: 1-208.098

     Likvidatory černobyl'skoj katastrofy : radiacionno-epidemiologičeskij analiz medicinskich posledstvij / V.K. Ivanov, A.F. Cyb, S.I. Ivanov. -- Moskva : Galanis, 1999. -- 310 s. : il. (některé barev.), mapy, formuláře ; 25 cm

     Číslo záznamu :         6
     Signatura: E 981.581

     Černobyl po 11 letech : tragédie, která nekončí / [sestavil Jan V. Beránek]. -- Brno : Hnutí Duha-Přátelé Země ČR, 1997. -- 41 s

     Číslo záznamu :         7
     Signatura: 584.677

     Strahlenexposition bei neuen diagnostischen Verfahren : 9. Gemeinsame Österreichische-Dtsch. Strahlenschutztagung : Biol. Dosimetrie - 6 J. nach Tschernobyl / Hrsg. von Franz Holeczke. -- Stuttgart : G. Fischer, 1993. -- 12, 216 s

     Číslo záznamu :         8
     Signatura: II 826.988

     Evaluation of Data on the Transfer of Radionuclides in the Food Chain : Final Report : Post-Chernobyl Action / Ed. by G. Desmet, J. Sinnaeve. -- Brussels : Commission of the European Communities, 1992. -- 14, 313 s

     Číslo záznamu :         9
     Signatura: 577.281

     Černobyľ v nás a dnes. -- Martin : Enviro, 1991. -- 102 s
     Do katalogu: http://aleph.vkol.cz:80/F/?func=direct&doc_number=000006105&local_base=SVK01

     Číslo záznamu :        10
     Signatura: 754.030

     Černobyl. -- 1. vyd. -- Praha : Práce, 1990. -- 142 s
     Do katalogu: http://aleph.vkol.cz:80/F/?func=direct&doc_number=000000085&local_base=SVK01

     Číslo záznamu :        11
     Signatura: 750.787

     Fantom : Sbornik dokumental'nych i chudož. proizvedenij o tragičeskich sobytijach na Černobyl'skoj AES. -- Moskva, 1989

     Číslo záznamu :        12
     Signatura: II 815.648

     Zpráva o radiační situaci na území ČSSR po havárii jaderné elektrárny Černobyl. -- Praha, 1987

     Číslo záznamu :        13
     Signatura: 451.730

     Sušil'nyje ustanovki chimičeskoj promyšlennosti. -- Kijev, 1969

     Číslo záznamu :        14
     Signatura: 367.507

     Mašiny i apparaty chimičeskich proizvodstv. -- Izd. 2., isprav. i dopol.. -- Moskva, 1961

     Číslo záznamu :        15
     Signatura: 369.860

     Teploispol'zujuščije ustanovki dlja kondicionirovanija vozducha. -- Kijev, 1958