černobílý dokumentární snímek "Skrochovice"

Text dotazu

Dobrý den,
rád bych se zeptal, jaký je přesný název černobílého snímku (a kdy přesně byl odvysílán), který byl natočen před rokem 1987 o obci Skrochovice, v Moravskoslezském kraji, ve které se odehrávala schůze mezi občany obce a předsednictvem, v jeho čele zasedal Martin Polách. Na schůzi se projednávalo, kdo z občanů dostane kolik domácích zvířat, atd. Tuším, že snímek odvysílala Česká televize před více než 10 lety.
Mnohokrát děkuji za odpověď, budu Vám opravdu vděčný za pomoc.

Odpověď

Dobrý den,

bohužel k zodpovídání dotazů tohoto typu nemáme dostatečný informační aparát. Obraťte se přímo na Archiv České televize: http://www.ceskatelevize.cz/vse-o-ct/archiv-a-programove-fondy-ct/ . Jistě budou mít k dispozici konkrétní prostředky, jak Vámi zmíněný film najít a Vám upřesnit název i další detaily o filmu.