Ceny služeb v zemědělství

Text dotazu

Ceny služeb v zemědělství, válení, mulčování, orba.

Odpověď

Bohužel v dotazu není specifikováno, pro jakou zemi apod. dané údaje hledáte. Předpokládám, že máte zájem o údaje z České republiky, tj. doporučuji Vám následující volně dostupný informační zdroj, kde jsou údaje z let 2004-2013:

Indexy cen dodávek výrobků a služeb do zemědělství (Český statistický úřad)

http://www.czso.cz/csu/2013edicniplan.nsf/p/7002-13

Konkrétní cenové nabídky firem lze vyhledat pomocí následujících klíčových slov, které můžete zadat např. do internetového vyhledávače Google (www.google.com):

ceník

mulčování

orba

válení