celulóza a výroba papíru

Text dotazu

Dobrý den, hledám nějaké publikace, kde najdu podrobné informace o celulóze a výrobě papíru. Děkuji.

Odpověď

Dobrý den,

zasíláme Vám několik typů na odbornou literaturu o výrobě papírů.

Literatura:

Kocman, Jiří Hynek. Médium papír. Vyd. 2. Brno: VUTIUM, 2004. 87 s. ISBN 80-214-2372-2.

Gebrtová, Jana. Tiskové papíry a jejich vlastnosti. Vyd. 1. Pardubice: Univerzita Pardubice, 2006. 61 s. ISBN 80-7194-900-0.

Bann, David. Polygrafická příručka. V Praze: Slovart, 2008. 224 s. ISBN 978-80-7391-029-7.

Skalický, Čestmír. Uplatnění přenosových jevů v technologii výroby a zpracování papíru. [S.l.: s.n.], 1990. 38 s.

Pokud budete mít o uvedené tituly zájem, podívejte se do katalogu Vaší knihovny, zda je tato knihovní jednotka k objednání. Pokud nebude, lze daný titul přes meziknihovní výpůjční službu Vaší knihovny objednat, případně Vám nabídnou jinou knihovnu v místě Vašeho bydliště, kde si titul budete moci půjčit.