CD Vánoční roztomilost

Text dotazu

Dobrý den,
prosím, potřebovala bych zjistit základní informace ke zvukovému nosiči. Jediné, co vím, je:
CD: natočil soubor GuttaMusicae, řídí Svatopluk Jányš
CD: název Vánoční roztomilost, česká vánoční hudba čtyř epoch.
- rok vydání CD (= 2004) snad souhlasí, to mám neověřené.
- nevím, kdo vydal.
- jisté je to, že jako 18. stopa je na nosiči skladba v délce 0:55,
která nese název Dies est laeticiae / nebo Dies est laetitiae

Potřebovala bych zjistit:
- kdo nosič vydal
- jestli to bylo skutečně v roce 2004
- a jaké má katalogové číslo od vydavatele

Bohužel se mi tyto informace nepodařilo jinak dohledat, tak kontaktuji Vás. Předem děkuji za Vaši pomoc.

Odpověď

omníváme se, že jsme nalezli informace o CD, které hledáte. Bohužel tato nahrávka není ve fondu Národní knihovny ČR, nýbrž ve fondu Moravské zemské knihovny. Záznam z oborové brány MUS přikládáme. Z důvodu naprosté jistoty, že se skutečně jedná o Vámi hledané CD, obraťte se prosím na Moravskou zemskou knihovnu, katalogizační záznam  Vašeho CD v katalogu Moravské zemské knihovny, viz. odkaz: https://aleph.mzk.cz/F/DBMM5VSGQRE7B55Q7TS9Q525DR7VYFTN828S1G2TAPDQ2C55D1-33105?func=item-global&doc_library=mzk01%5Faudio&doc_number=001186803

     Datum : 18/12/2012
     Záznamy z brány Musica (http://www.jib.cz/V/?institute=MUS&portal=MUS):
     Předmět: Vánoční roztomilosti
     E-mail : sona.vondrakova@nkp.cz

     Zdroj               MZK - audio
     Název               Christmas delights: Vánoční roztomilosti : Czech christmas music of four eras = Česká vánoční hudba čtyř epoch; [zvukový záznam]
     Autor                Gutta Musicae (hudební skupina)
     Další autor        Michna z Otradovic, Adam Václav , 1600-1676.
     Další autor        Brixi, Šimon , 1693-1735.
     Další autor        Jányš, Svatopluk , 1949-
     Rok                  2004
     Předmět            duchovní písně (smíšený sbor, komorní orchestr), úpravy ph321480
     Předmět            pastorely (zpěv, komorní orchestr) ph321593

     Předmět            mše (smíšený sbor, komorní orchestr) ph321564
     Předmět            Kyrie ph224386
     Předmět            Gloria ph224343
     Předmět            kompaktní desky fd201991
     Poznámka            Kompaktní deska
     Poznámka            Obsahuje datovou část: Manuscriptorium & Memoria Project
     MDT - třídění    783.6.088:78.087.684
     MDT - třídění    783.65:784.9
     MDT - třídění    783.21:78.087.684
     MDT - třídění    783.22

     MDT - třídění    (086.76)
     Naklad. údaje         Beroun   : AiP  , p2044.
     Fyzický popis       1 zvuková deska   digital   12 cm
     Obsah                Vánoční muzika : písně ze sbírek Česká Mariánská muzika a Česká svatoroční muzika / Václav Adam Michna z Otradovic -- Šarišké patorely z Bardějova / Anonymus (cca 1750) -- Kyrie et Gloria (De Nativitate Domini Nostri Jesu Christi) / Šimon Brixi -- Rorate (cca 1550) Adventní zpěvy českých utraquistů -- Nejstarší písně vánoční : Chorály, písně a skladby
     Jazyk                Zpíváno česky a latinsky
     Další název       Šarišské pastorely z Bardějova
     Další název       Adventní písně českých utraquistů
     Další název       Nejstarší zpěvy vánoční
     Další název       Czech christmas music of four eras

     Další název       Česká vánoční hudba čtyř epoch
     Sigla vlastníka     BOA001

S přátelským pozdravem,