Časopisy z oboru slévárenské technologie

Text dotazu

Dobrý den, hledám tři časopisy z oboru slévárenské technologie.
Jedná se o tyto německé časopisy

[1] REINDL, H.: [i]Giesserei – Erfahrungsaustausch.[/i] 2010, Nr. 1/2
[2] STÖTZEL, R.; KOCH, CH.: [i]Giesserei – Praxis.[/i] 2006, 3
[3] SCHŰTZE, N.: [i]Giesserei – Erfahrungsaustausch.[/i] 2007, 11

Odpověď

Dobrý den,

děkujeme Vám za využití služeb Ptejte se knihovny.

Vámi požadovaná periodika jsem nalezla v Národní technické knihovně (www.techlib.cz)
a prostřednictvím Souborného katalogu ČR - báze seriály (www.caslin.cz) v knihovně Vysokého učení technického v Brně (http://knihovna.fme.vutbr.cz/). Níže uvádím jejich dostupnost.

Ad 1) REINDL, H.: [i]Giesserei – Erfahrungsaustausch.[/i] 2010, Nr. 1/2
Citace periodika:
Giesserei-Erfahrungsaustausch : Die Zeitschrift für das Operative Management. --
Heddesheim : Giesserei-Erfahrungsaustausch, 1957-. ISSN 0016-9773.

Dle Souborného katalogu ČR jsou uvedeny odběry viz níže od roku 1998 až 2011,
v katalogu knihovny jsem bohužel rok 2010 nenalezla. Doporučuji Vám se přímo
obrátit s dotazem do knihovny VUT (kontakty: http://knihovna.fme.vutbr.cz/), zda Vámi požadovaný rok mají ve fondu.
Ve fondu:
BOD026 [FSI VUT - Areál. knihovna Brno]
Roky: 1963-87,98- (akt. 2011) -- neúpl.

Ad 2) STÖTZEL, R.; KOCH, CH.: [i]Giesserei – Praxis.[/i]  2006, 3
Citace periodika:
Giesserei-Praxis : Deutscher Formenmeister-Bund. -- Berlin : Schiele und Schon, 1952-. -- sv.
ISSN 0016-9781
Tento časopis se nachází v Národní technické knihovně, rok 2006, číslo 3 je dostupné
a volném výběru k vypůjčení (Volný výběr, k vypůjčení 3.NP, regál 3C/130 R 12513/53)

Ad3) SCHŰTZE, N.: [i]Giesserei – Erfahrungsaustausch.[/i] 2007, 11
Giesserei-Erfahrungsaustausch : Die Zeitschrift für das Operative Management. -- Heddesheim : Giesserei-Erfahrungsaustausch, 1957-
ISSN 0016-9773
Tento časopis se nachází v Národní technické knihovně, rok 2007, číslo 11 je dostupné
na volném výběru k vypůjčení (Volný výběr, k vypůjčení 3.NP, regál 3C/131, R 10999/58).

Podmínky vystavení průkazu návštěvníka či zákazníka v Národní technické knihovně jsou
uvedeny na této adrese

https://www.techlib.cz/cs/2691-registrace-a-volny-vstup, pokud jstemimopražský, nejlepší variantou bude, obrátíte-li se na Vámi nejbližší knihovnu, která Vám výpůjčku z naší knihovny zprostředkuje.