časopis Prostor

Text dotazu

Dobrý den, dostal se mi do ruky článek z časopisu Prostor, jehož autorem je Milan M. Buben a nazývá se Peripetie české šlechty po zániku rakousko-uherské monarchie. Článek je však okopírovaný a já bych jej potřebovala citovat ve své práci. Toto cestou bych Vás chtěla poprosit, jestli byste mi mohli zjistit, z kterého čísla a roku vydání zmíněný článek je. Předem děkuji

Odpověď

Dobrý den,

na stránkách Národní knihovny najdete v rubrice Katalogy a databáze bázi ANL
- České články (http://sigma.nkp.cz/F/). V ní jsou uvedeny všechny bibliografické údaje článku.