časopis Jurisprudence 2004/4

Text dotazu

Dobrý den, nevíte, kde by bylo možné zapůjčit časopis Jurisprudence 2004/4?

Odpověď

Dobrý den,

časopis Jurisprudence z roku 2004 je k dispozici ve studovně periodik Národní knihovny. Dále by měl být zapůjčitelný v Ústavu mezinárodních vztahů Praha, Ústřední knihovně Brno, Jihočeské vědecké knihovně v Českých Budějovicích, Vědecké knihovně v Olomouci, Právnické knihovně v Olomouci, Právnické knihovně v Plzni, Ústřední knihovně v Ostravě, a Severočeské vědecké knihovně v Ústí nad Labem. Bližší informace získáte v online katalogu národní knihovny ČR ( NKC ) a v souborném katalogu ČR - seriály ( SKCP ). Oba katalogy naleznete na stránkách Národní knihovny ( www.nkp.cz nebo http://sigma.nkp.cz/F/ ).