časopis Český sběratel 1912-1914

Text dotazu

Dobrý den, kde můžu prostudovat časopis Český sběratel (red. A. Macek, vycházel 1912-1914). Děkuji

Odpověď

Dobrý den,

časopis "Český sběratel" mají například v Národní knihovně a to roky 1913-1914. Dle katalogu jim chybí první číslo prvního ročníku. Pro bližší informace a pro objednání můžete napsat sem: periodika@nkp.cz

Také Archiv hlavního města Prahy tento časopis má,ale z katalogu není zřejmé, která konkrétní čísla. Pro bližší informace a objednání můžete psát na tuto adresu Jitka.Holikova@praha.eu.

Kompletně celý časopis by měla mít Studijní a vědecká knihovna v Plzni. Kontaktovat ji můžete na svk@svkpl.cz