CAD v oděvním průmyslu

Text dotazu

Dobry den,
chcela by som sa opytat ci mate k dispozicii knihy ktore sa tykaju problematiky CAD systemov v odevnej vyrobe-(investronica) v ceskom jazyku -diplomovu,bakalarsku pracu

Odpověď

Dobrý den,
děkujeme Vám za využití našich služeb. Bohužel v našem fondu není diplomní či bakalářská práce v českém jazyce, jejímž tématem by byl CAD systém v oděvním průmyslu.
K tomuto tématu by v našem fondu byly dostupné pouze cizojazyčné publikace a to nejčastěji články. Bohužel se mi nepodařilo najít diplomní či bakalářskou práci v českém jazyce, jejímž tématem bylo CAD systém v oděvním průmyslu ani v souborném katalogu ČR, Soubornému katalogu UK v Praze, a souborného katalogu ČVUT. Nicméně lze najít dostatek publikací zabývající se CAD systémy jako takovými např.
Číslo zázn. 000644483
Hlavní záhlaví Slanina, Radek
Název Dynamický klasifikační systém jako prostředek standardizace v oblasti TPV [rukopis] : disertační práce / Radek Slanina ; školitel Václav Cibulka
Naklad.údaje 2006
Popis (rozsah) 160 l. : il. + 14 příloh + 1 CD
Jazyk cze
VedlZ-osobní jm. Cibulka, Václav, 1943-
VedlZ-jm.korp./akce Západočeská univerzita. Strojní fakulta
Pozn.k disertaci Disertace (PhD.)--Západočeská univerzita, Strojní fakulta, Plzeň, 2006
Bibliogr. Obsahuje bibliografii
Klíčové slovo TECHNICKÁ PŘÍPRAVA VÝROBY
podnikové informační systémy
grafický klasifikační systém
Heslo PSH Linkvýroba -- ev
strojní součásti a spoje -- sr
standardy -- fy
informační systémy -- in
počítačem podporovaný návrh systému -- te
CAD - vt

Zdroj: Souborný katalog ČR - monografie
Název: Prostředky implementace CAD/CAM systému do informačního systému strojírenského podniku : Means of CAD/CAM system implementation into information system of engineering enterprise / Antonín Doušek
Autor: Doušek, Antonín
Rok: 2000
Předmět: CAD/CAM systémy
podnikové informační systémy
computer-aided design
teze
Poznámka: Anglické resumé
MDT - třídění: 004.896
[007+004]:658
(048.3)
Variantní název: Means of CAD/CAM system implementation into information system of engineering enterprise
Naklad. údaje: V Brně : Vysoké učení technické, Fakulta strojního inženýrství , 2000.
Fyzický popis: 33 s. 21 cm
Edice: Vědecké spisy Vysokého učení technického v Brně. , PhD Thesis , sv. 48
Disertace: Autoreferát disertace (Ph.D.) -- VUT v Brně, 2000
Bibliografie: Obsahuje bibliografii
Exempláře: Souborný katalog České republiky - monografie (knihy a speciální dokumenty)
Thumbnail:
Sigla vlastníka: ABA001 [NK ČR / National Library CR - Praha]
BOA001 [Moravská zemská knihovna / Moravian Lib. - Brno]
OLA001 [Vědecká knihovna / Rsrch. Lib. - Olomouc]
OSA001 [Moravskoslezská vědecká knihovna / Moravian-Silesian Rsrch. Lib. - Ostrava]
ULG001 [Severočeská vědecká knihovna / North Bohem. Rsrch. Lib. - Ústí nad Labem]
ISBN: 80-214-1755-2 (brož.)