"Bílá kniha"

Text dotazu

Dobrý den,potřebuji zjistit a už jsem zapoměl a nikde to nemůžu najít.Jak se jmenuje tak zvaně bílá kniha (je v bílém obalu) o revoluci v listopadu 89 v Praze?
Toto kniha je podobná knize (černá kniha) Sedm pražských dnů 21 - 27.srpna 1968.Ale pojednává o listopadu 1989.

Odpověď

Dobrý den,

jedná se o tento titul:

Deset pražských dnů (17.-27. listopad 1989). -- Praha : Academia,
1990. -- 672 s ISBN: 80-200-0340-1

Obě knihy máme v našem fondu a vzhledově odpovídají Vašemu popisu a
stejné edici.