bibliograficky udaj, I. Bachmannová

Text dotazu

Dobry den, jednou jsem si ve studovne casopisu vypsala neco z clanku \"Co jsem v Rime videla a slysela\" ( Týdeník A2 z roku 2005, cislo 6). Nemuzu ted najit cisla stranek, ne kterych clanek byl, ani jmeno toho, kdo clanek pripravil. Mohli byste mi prosim tuto bibliografickou informaci dohledat? Nutne ji shanim. V mistni knihovne casopis neznaji...

Odpověď

Dobrý den,

přesná citace článku, o kterou jste nás žádala, by měla být:
BACHMANNOVÁ, Ingeborg. Co jsem v Římě viděla a slyšela. A2 kulturní týdeník. 2005, č. 6, s. 26-27. ISSN 1801-4542.
- pozn. název časopisu by měl být kurzívou
(článek přeložila Michaela Jacobsenová.)

Toto periodikum je také dostupné online na http://www.tydenika2.cz/ .