Bibliobox

Text dotazu

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, zda neuvažujete o zřízení biblioboxu. Velmi by to usnadnilo vracení knih mnoha vašim čtenářům. Děkuji.

Odpověď

Dobrý den,

bibliobox bychom pro naše čtenáře v rámci služeb naší knihovny velice rádi pořídili. O této možnosti uvažujeme již několik let. Jedná se však o poměrně nákladnou záležitost cca 140 000,- Kč a v současné chvíli na něj nemáme potřebné finanční zdroje. Pokud se podaří částku obstarat třeba i s čátečnou podporou sponzorských darů, rádi bibliobox instalujeme.Věříme, že bude čtenáři využíván.

Použité zdroje

Dotaz na ředitele a zástupkyni ředitele.